۲۸ میلیارد ریال جدول گذاری و بلوک فرش در منطقه چهار

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان از صرف ۲۸ میلیارد ریال اعتبار برای جدول گذاری و بلوک فرش در ۹ ماهه نخست سال ۹۹ در سطح منطقه خبر داد.

حامد دادائی گفت: با توجه به ردیف‌های مصوبه بودجه سال ۹۹ و برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در راستای بهسازی معابر ۴ هزار متر طول جدول‌گذاری و ۱۰ هزار متر مربع بلوک فرش در معابر سطح منطقه اجرا گردید.

وی بیان کرد: با توجه به وجود تپه‌های باستانی سیلک و باغ جهانی فین در این منطقه و تردد گردشگران در ایام مختلف سال، بهسازی معابر منتهی به این دو اثر تاریخی یکی از برنامه‌های مدیریت شهری در این محدوده است.

دادائی خاطرنشان کرد: در این راستا در ماه‌های اخیر جدول گذاری و بلوک فرش کوچه‌های اطراف تپه‌های باستانی سیلک و سنگ فرش و نورپردازی اطراف باغ جهانی فین یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام گرفته در این زمینه است که در ماه‌های پایانی سال نیز ادامه خواهد داشت.

وی، جدول گذاری و بلوک فرش جهت احداث زمین چمن مصنوعی در بلوار باقرالعلوم ، پیاده‌روهای بلوار امام رضا (ع)، معابر شهرک خاتم الانبیاء، معابر فین و… را از دیگر مواردی نام برد که در این مدت عملیات بلوک فرش و جدول گذاری انجام گردیده است .

دادائی در پایان با اشاره با بالا بودن هزینه اجرای پروژ های عمرانی از شهروندان خواست در حفظ و نگهداری آنها کوشا بوده و با صبر و شکیبایی خود شهرداری را در اجرای پروژه‌ها یاری نمایند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp