پهن شدن فرش سیاه به گستره ۲۶ هزار متر مربع در منطقه فین

در دو ماه اخیر انجام شد
پهن شدن فرش سیاه به گستره ۲۶ هزار متر مربع در منطقه فین

هردار منطقه چهار کاشان از اجرای ۲۶۷۰۰ مترمربع آسفالت در منطقه فین خبر داد.

حامد دادائی بیان کرد: با توجه به نیاز منطقه و درخواست‌های مردمی و همچنین نظر معتمدان و با هدف تسهیل تردد در معابر، آسفالت چهار معبر در منطقه فین با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال انجام شد.

دادائی گفت: آسفالت خیابان الزهرا(س) به عنوان خیابان اصلی محله مصلی که مسیر تردد ساکنان شهرک خاتم‌الأنبیا هم است، خیابان شهدای فین، کوچه شهید همایونفال و کوچه روبه‌روی ورزشگاه شهید اردهال از معابری است که در این مدت آسفالت شده است .

وی میزان آسفالت مورد استفاده برای این معابر را بیش از ۲۵۰۰ تن بیان نمود و افزود عملیات آسفالت این معابر به همت معاونت عمران و ترافیک منطقه و با همراهی معاونت عمرانی شهرداری کاشان انجام گرفت.

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان ضمن تقدیر صمیمانه از شهروندان محترم؛ بالأخص ساکنان این معابر که با صبر و شکیبایی خود مجموعه مدیریت شهری را یاری نموده‌اند خواست با توجه به هزینه‌های بالای اجرای پروژه‌های آسفالت در حفظ و حراست از آن کوشا باشند.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp