اجرای بالغ بر ۱۵۰ هزار متر‌مربع آسفالت در منطقه چهار

در سال ۹۹ صورت گرفت
اجرای بالغ بر ۱۵۰ هزار متر‌مربع آسفالت در منطقه چهار

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان از اجرای بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع آسفالت طی سال گذشته در سطح منطقه خبر داد.

حامد دادائی گفت: در راستای بهسازی معابر و تردد ایمن تر شهروندان و زیبائی مناظر شهری ۱۵۰ هزار متر مربع از معابر منطقه با هزینه ای بالغ بر ۱۱۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال آسفالت گردید.

وی در ادامه بیان کرد: برخی از معابر منطقه بویژه معابر فاز یک ناجی آباد به دلیل تردد بالای وسایل نقلیه در این مسیرها و نامناسب بودن روکش قبلی بعد از چند دهه با پیگیری معتمدین و اختصاص بودجه مناسب برای این منظور،عملیات روکش آسفالت آنها در سال گذشته انجام گردید.

دادائی افزود: از جمله این معابر می توان به خیابان پیروزی، خیابان شهید اجتهد ، خیابان شهید فرهادی ، خیابان کوثر، ذوالفقار های ۳۱ و ۳۰ و … اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: معابر فین بزرگ، کوچه شهید همایونفال، خیابان حضرت زهرا (س) واقع در محله مصلی ، معابر شهرک خاتم الانبیا – بلوار الهیه و… از دیگر معابری است که در سال ۹۹ عملیات آسفات در آن انجام گردیده است.

مدیر منطقه چهار در پایان ضمن تشکر از همراهی شهروندان با مجموعه مدیریت شهری در اچرای پروژه های عمرانی، متذکر شد: عملیات زیرسازی و آسفالت در منطقه براساس نیاز سنجی انجام شده توسط کارشناسان مربوطه و با نظر معتمدین نواحی سه گانه منطقه و با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp