آزادسازی ۴ ملک در خیابان عامربن‌ناصر فینی

مطالبه دیرینه شهروندان منطقه فین در آستانه تحقق
آزادسازی ۴ ملک در خیابان عامربن‌ناصر فینی

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان، از تملک و آزادسازی چهار ملک با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال در خیابان عامربن‌ناصر فینی خبر داد.

حامد دادائی با تأکید بر اینکه خیابان عامربن‌ناصر فینی یکی از اصلی‌ترین خیابان‌های فین است که علاوه بر محل تردد ساکنان این منطقه، مسیر عبور و مرور ساکنان شهرک خاتم‌الأنبیا نیز محسوب می‌شود، گفت: لزوم تعریض این خیابان از مطالبات و آرزوهای دیرینه مردم این محدوده به شمار می‌رود که در این راستا چهار پلاک در ماه‌های اخیر به دست شهرداری منطقه چهار تملک و آزادسازی شده است.

وی، مجموع مساحت این چهار پلاک آزادسازی‌شده را ۷۰۰ متر مربع ذکر و خاطرنشان کرد: برای انجام دادن این عملیات تملک و آزادسازی بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان با اشاره به انجام گرفتن عمده آزادسازی‌ها در خیابان عامربن‌ناصر فینی، از اتمام تملک و آزادسازی چند پلاک باقیمانده در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp